O nas
ALLERGIKA®
od 1991 rokuO marce

ALLERGIKA® powstała w 1991 roku w Wolfratshausen
pod Monachium. Naszym celem od początku działalności było wspieranie pacjentów borykających się z nawracającymi problemami skórnymi. Chcieliśmy stworzyć dla nich produkty, które pozwolą im zwalczyć chorobę w skuteczny i bezpieczny sposób.
Właśnie dlatego na przestrzeni ponad 33 lat podjęliśmy współpracę z wieloma alergologami, dermatologami, pediatrami, aptekami i szpitalami. Każdy z wytwarzanych przez nas produktów poddaliśmy BADANIOM KLINICZNYM, aby utwierdzić klientów w przekonaniu, że ALLERGIKA® to skuteczny i sprawdzony sposób na ich problemy.

Nasze wartości


Aktywność na wielu światowych rynkach pozwoliła nam wypracować wartości, które są bliskie naszym przekonaniom i jednocześnie odpowiadają potrzebom i wymaganiom naszych klientów.

Skuteczność
potwierdzona
badaniami

Potwierdzamy działanie i bezpieczeństwo produktów w badaniach klinicznych

Mniej znaczy więcej

Tworzymy skuteczne produkty, które zawierają wyłącznie składniki bezpieczne dla wrażliwej skóry alergików

Wyroby medyczne

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko dermokosmetyki, ale także produkty zarejestrowane jako wyroby medyczne

Unikalna formuła wody w oleju

Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, które wpływają na skuteczność naszych produktów

Jednocześnie zbieraliśmy doświadczenia z wielu światowych rynków. Marka ALLERGIKA® jest dostępna w blisko 40 krajach, w tym m.in. w Niemczech, Meksyku, Estonii czy Austrii. Dziś pojawiamy się w Polsce, chcąc dotrzeć do pacjentów, którzy od wielu lat oczekiwali skutecznych i przebadanych preparatów, dzięki którym pokonają choroby skóry.

Bazując na ponad 33 latach doświadczenia, wybraliśmy najskuteczniejsze preparaty, które – jak wskazują badania kliniczne – pozwalają faktycznie zwalczyć nawracające choroby. W przypadku ALLERGIKA® mniej znaczy więcej!

photo_1do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl